02185743682
information@kinoki-pad.ir

استاد پیشکسوت جراحی ایران درگذشت


دکتر انوشیروان هدایت عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و استاد پیشکسوت جراحی عمومی بیمارستان شریعتی که سال‌ها ریاست بخش جراحی بیمارستان شریعتی را بر عهده داشت، روز یکشنبه 19 آبان 1398 درگذشت.

به گزارش ایسنا، مراسم تشییع پیکر استاد انوشیروان هدایت ساعت 8 صبح روز سه شنبه 21 آبان در سالن شهید پیرویان بیمارستان شریعتی برگزار می شود. 

دکتر باقر لاریجانی معاون آموزشی وزارت بهداشت در پیامی درگذشت مرحوم دکتر انوشیروان هدایت، استاد پیشکسوت جراحی کشور را تسلیت گفت.

در متن پیام معاون آموزشی وزارت بهداشت آمده است:

جامعه علوم پزشکی کشور امروز سوگوار استاد بزرگی است که عمر گرانبهای خود را صرف تعلیم و تعلم فرزندان این سرزمین نمود و دست آوردهای علمی ارزشمندی را برای نظام سلامت  کشور به یادگار گذاشت.

مرحوم جناب آقای دکتر انوشیروان هدایت یکی از پیشکسوتان پزشکی کشور، به عنوان استادی دلسوز و دانشمندی توانمند خدمات برجسته ای به مردم میهن عزیزمان ارائه و طی چند نسل شاگردان بی شماری را برای خدمت به سلامت کشور پرورش دادند. 

با نهایت تأثر ضایعه‌ی درگذشت این اسوه اخلاق و دانشمند ممتاز را  خدمت خانواده محترم تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحوم، علوّ درجات و رحمت واسعه‌ الهی و برای بازماندگان گرانقدر و بستگان ارجمند، صبر و شکیبایی در تحمّل این مصیبت مسألت دارم.

یاد مردان بزرگی همچون مرحوم دکتر انوشیروان هدایت تا ابد بر تارک این مرز و بوم جاودان خواهد ماند و رهروان علم  مشی این استاد ارزشمند را سرلوحه حرکت خود در مسیر خدمت به میهن عزیزمان قرار خواهند داد.

نتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code