02185743682
information@kinoki-pad.ir

بازدید رییس اورژانس کشور از دانشجویانی که در قرنطینه کرونا هستند + عکسرئیس سازمان اورژانس کشور امروز از محل اسکان و قرنطینه دانشجویان ایرانی بازگشته از ووه‍ان چین بازدید کرد.

به گزارش ایسنا و بنابر  اعلام روابط عمومی سازمان اورژانس کشور، دکتر پیرحسین کولیوند پس از بازدید از محل اسکان و قرنطینه دانشجویان ایرانی بازگشته از چین و دیدار و گفتگو با برخی از آنها، وضعیت خدمات بهداشتی را خوب و مناسب ارزیابی کرد.

کولیوند در حاشیه این بازدید گفت: نیروهای اورژانس، پزشکان، کارشناسان، بهداشت محیط و اورژانس در محل قرنطینه مستقر هستند و بر سلامت دانشجویان نظارت کامل دارند.

وی افزود: هیچ مشکلی در محل قرنطینه آنها وجود ندارد و همه اقدامات به درستی در حال انجام است.

همچنین دکتر کریستف هملمن – نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران نیز روز گذشته (یکشنبه) پس از بازدید از محل استقرار و قرنطینه این دانشجویان، گفت: یکی از مهمترین ستون‌های مهار و کنترل بیماری‌ها در کشور، همکاری دو جانبه و قوی بین سازمان اورژانس کشور و مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر است و به طور روزانه و مستمر با مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت در ارتباط هستیم و سطح بسیار بالایی از خدمات به دانشجویان ایرانی بازگشته از ووهان، ارائه شده که جای تقدیر دارد.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code