02185743682
information@kinoki-pad.ir

بهره‌مندی از افزایش ۵۰ درصدی پژوهانه برای تحقیقات مرتبط با کرونا و جهش تولید


مدیرکل امور کتابخانه‌ها، مجلات، انتشارات علمی و علم‌سنجی پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی از امکان بهره‌مندی از افزایش ۵۰ درصدی امتیاز پژوهانه برای دستاوردهای تحقیقاتی مرتبط با کرونا و جهش تولید خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر جهان با بیان اینکه دستاوردهای تحقیقاتی مرتبط با کرونا و جهش تولید، امکان بهره‌مندی تا ۵۰ درصد افزایش امتیاز پژوهانه را دارند، گفت: در بحث اعطای پژوهانه و به منظور ترغیب اعضای هیأت علمی به انجام پژوهش‌های ماندگار ملی و ایده‌هایی که به حل مشکلات کشور کمک کنند، بر اساس تبصره ۳ از ماده ۱ آیین نامه پژوهانه تشویق مضاعف در نظر گرفته خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: امکان افزایش تا ۵۰ درصد امتیاز فعالیت‌های پژوهشی معطوف به رفع مشکلات کشور در آئین‌نامه ارتقا نیز پیش‌بینی شده و لذا فعالیت‌های پژوهشی مرتبط با ابعاد مختلف کرونا و زمینه‌ساز رونق تولید فعلاً از این مزیت در حوزه پژوهانه برخوردار خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مدیرکل امور کتابخانه‌ها، مجلات، انتشارات علمی و علم‌سنجی پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد در پایان اظهار کرد: در نظر گرفتن تشویقی‌های مادی و معنوی به منظور ایجاد انگیزه در محققان، گام بزرگی در جهت حل مشکلات کشور خواهد بود.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code