02185743682
information@kinoki-pad.ir

ویزیت ٩٠٠ هزار تن در مناطق سیل زده و بستری ١۵٠هزار تن توسط تیم‌های اورژانس و درمان


رییس سازمان اورژانس کشور گفت: ویزیت ٩٠٠ هزار نفر در مناطق سیل زده و بستری ١۵٠ هزار نفر در بیمارستان‌ها بیانگر انجام خدمات جهادی تیم‌های عملیات ویژه اورژانس و درمان است.

به گزارش ایسنا، دکتر پیرحسین کولیوند با بیان این مطلب افزود: عدم وجود حتی یک بیماری واگیر حاکی از کنترل و نظارت در حوزه بهداشت و درمان است.

وی از دیگر اقدامات شبانه روزی تیم های ویژه اورژانس هوایی به اعزام ٢۵٠٠ نفر از افراد پرخطر که ۵٠٠ نفر خانم های باردار بودند، اشاره کرد.

رییس سازمان اورژانس کشور، حضور و استقرار بیمارستان‌های سیار با تمام امکانات و رضایت مردم از خدمات سلامت را نیز از دیگر ویژگی‌های خدمت رسانی ارزشمند اورژانس کشور در سیل اخیر برشمرد.

کولیوند همچنین افزود: عدم کمبود دارو و تجهیزات، ارسال دارو ، شیر خشک و وسائل بهداشتی در تمام مناطق و حضور جهادی در کمپ‌ها و محل‌های اسکان اضطراری و تلاش شبانه‌روزی عزیزان اورژانس باعث شد کمترین مصدوم  و تلفات را داشته باشد.

وی در پایان گفت: اورژانس کشور با تمام توان در کنار مردم عزیز و سیل زده کشورمان است.

بنابر اعلام وبدا، رییس سازمان اورژانس کشور همچنین در پیامی از خانواده‌های پرسنل اعزامی اورژانس کشور به مناطق سیل زده، به منظور ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به هموطنان آسیب دیده، قدردانی کرد.

در پیام دکتر پیرحسین کولیوند آمده است: «نوروز امسال و آغاز فصل بهار با شرایط بد جوی و بروز سیل در اکثر نقاط کشور همراه شد که باز در این ماجرا همکاران اورژانس از غافله خدمت عقب نماندند و با تمام وجود از لحظات اولیه در میدان حاضر شدند و مثل همیشه در بحران و بلا دوشادوش حادثه دیدگان خدمت ایثارگونه نمودند، لذا بر خود واجب می‌دانم، با توجه به حمایت خانواده‌های تکنسین‌های اعزامی به مناطق سیل‌زده که این فاصله و دوری یک ماهه را تحمل می‌کنند، کمال تقدیر و تشکر را دارم.

بی‌شک، این ایثار و فداکاری شما عزیزان در تاریخ ثبت و ماندگار خواهد شد و باعث وجود برکات الهی در زندگی‌تان خواهد شد؛ چراکه خداوند در قرآن می‌فرماید: اگر جان کسی را نجات بخشید، گویی کل بشر را نجات داده‌ای.

و من الله التوفیق»

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code