02185743682
information@kinoki-pad.ir

پیوند بامدادی تلویزیون سلامت با الوند


به دلیل آنچه ارتقای سلامت جامعه و ایجاد نشاط صبحگاهی در میان خانواده‌ها عنوان شده است، برنامه «صبح عالی» بامداد هر روز به مدت یک ساعت صورت مشترک از دو شبکه سلامت و شبکه استانی همدان پخش می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، محسن روحی، تهیه‌کننده این برنامه با اشاره به همزمانی پخش این برنامه در دو شبکه سلامت و همدان از ساعت ۷:۳۰ تا ۸:۳۰ بامداد چنین توضیح داد: «صبح عالی» از ساعت ۷ صبح در مرکز همدان روی آنتن می‌رود. نیم ساعت ابتدایی برنامه به موضوعات استانی همچون وضعیت آب و هوا، اخبار استانی و مطبوعات محلی اختصاص دارد. پس از آن به طور زنده و همزمان در اختیار شبکه سلامت  نیز قرار می گیرد.

تهیه کننده «صبح عالی» سلامت جسمی و روانی را اصلی ترین کلید واژه برنامه توصیف کرد و ادامه داد: بررسی موضوعات پزشکی و روانشناسی از اصلی ترین موضوعات برنامه به شمار می رود و سوالات و مطالبات مردم در زمینه سلامت از طریق گزارش های مردمی در سطح استان جمع آوری شده و در هر بامداد با دعوت از کارشناسان مرتبط پاسخ و اطلاع رسانی می‌شود.

وی ورزش صبحگاهی را از آیتم‌های ثابت برنامه خواند و گفت: به منظور ایجاد نشاط صبحگاهی دکور در فضایی باز قرار گرفته است و با بهره‌گیری از مناظر بدیع استانی در فصول چهارگانه تلاش می‌کنیم تا بینندگانمان را به طبیعت گردی، کوهنوردی و وررزش های همگانی تشویق کنیم.

روحی استان همدان را یکی از قطب‌های اصلی گردشگری و طبیعت گردی ایران معرفی کرد و افزود: مناظر طبیعی و اماکن دیدنی استان همدان این امکان را فراهم کرده تا در آیتمی نقاط گردشگری استان را به علاقمندان معرفی کنیم. غذاهای محلی، آداب و رسوم، سوغات و … از دیگر مطالبی است که در آیتم‌های متعدد به آن اشاره می‌شود.

«صبح عالی» به تهیه کنندگی: محسن روحی، کارگردانی: زهرا کلهر و حضور سه مجری: سعید ایلخانی، مصطفی قاری و سینا عظیمی تولید می‌شود.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code